Söök ja jook

NB! Oma söögi ja joogiga Unibet Arenale sisenemine on keelatud!

Unibet Arena aitab kaasa ühekordsete plastnõude kasutamise lõpetamisele Eestis. Meie toitlustuspartner Nordic Catering kasutab Unibet Arenal toimuvatel üritustel kõikide toitude ja jookide serveerimiseks korduvkasutatavaid nõusid. Ühe korduvkasutatava anuma pant on 2.50€, millest kliendile tagastatakse 2€, 0.50€ jääb käitlustasuks.

Unibet Arena ja Nordic Catering annavad ühiselt panuse jäätmete hulga vähendamiseks Eestis. Meie ühise töö tulemusena oleme hoidnud prügilasse sattumisest juba ligikaudu 75 000 ühekordset topsi!

Kiirtoidukioskid

Ürituste ajal on halli fuajee-aladel avatud hamburgeri - ja suupistekioskid, kus kiire kehakinnituse kõrvale pakutakse õlle-, siidri- ja karastusjookide valikut Saku Õlletehaselt ning Coca-Colalt. Saadaval on ka soojad joogid ning piiratult kange alkohol.

Sõltuvalt konkreetsest üritusest võivad olla avatud täiendavad kohvikud, baarid ja mobiilsed letid.

Restoran

Nõudlikumaid külalisi võõrustavad II tasandil asuvad restoranialad "Nordic Cafe", "Masottina" ja "Tribaut", mille otse areenile/lavale avaneva vaatega laudadesse on suuremate ürituste (peamiselt kontsertide) korral kõigil soovijail võimalus osta spetsiaalne pilet. Pilet sisaldab pääset valitud üritusele ja kohta lauas koos restoranis pakutava buffee-laua söögivalikuga. Piletid on saadaval vastavalt üritusele Piletilevi müügivõrgus.

Restorani asukohta saalis saab vaadata II tasandi majaplaanilt SIIT!

Pane tähele! Üritustel, mille raames restoranipakette müügil ei ole, on restoran avatud baarina, reserveeritud kinniseks ürituseks või suletud.

Catering ja eritellimused

Kõigile neile, kes soovivad üksnes valitud seltskonnas nautida saalis toimuva ürituse eel, aga ka selle järgselt vaid endale meelepärast menüüd, pakume võimalust privaatseteks söömaaegadeks väikestes peo- ja puhkeruumides. Meie cateringi võimalused on pea piiramatud ning saabuvate eritellimuste täitmine vaid suur rõõm. Andke meile aegsasti teada oma soovidest ja me pakume Teile sobivaima lahenduse unustamatuks üritusekülastuseks Unibet Arenal.

Täiendav info ja tellimused: klubi@unibetarena.com / (+372) 6 600 300.